• OBİN MÜHENDİSLİK
  BUHAR SİSTEMLERİ
  Kızgın su, Kızgın yağ ve Buhar Sistemleri ve Co-jenarasyon
 • OBİN MÜHENDİSLİK
  ENDÜSTRİYEL DOĞALGAZ SİSTEMLERİ
 • OBİN MÜHENDİSLİK
  YANGIN SÖNDÜRME
 • OBİN MÜHENDİSLİK
  YERDEN ISITMA
 • OBİN MÜHENDİSLİK
  ENDÜSTRİYEL PROSES ve FABRİKALAR

HİZMETLERİMİZ

Otel, Hastane, Konut, Villa, Alışveriş merkezleri, İş merkezleri, Yüksek katlı binalar, Okul ve Endüstriyel tesisler mekanik tesisat işleri başlıca faaliyet alanlarımızdır.

NEDEN OBİN MÜHENDİSLİK ?

Farklı düşünür ve farklı düşünmeye inanırız. Farklı düşünmek yaptığımız işleri; kullanışlı, sorunsuz, düşük işletme maliyetli, enerji verimli, mühendisliğin gereklerine uygun, optimum çözümlü, doğru tasarımlı ve doğru uygulamalı sistemler yapar.

Bize farklı düşünmeyi öğreten; geçmiş şantiye deneyimlerimiz ve çalışma hayatımızın geçtiği uluslararası düzeyde işler yapan firmalarımızdır…

Önümüze çıkan projelerde, problemleri görür ve ortadan kaldıracak alternatifleri işverenlerimize sunarız. Sorun üreten sistemler değil; sorunsuz sistemler tasarlayarak, sıfır hatalı işler için çalışırız. Farklı olanların tercihiyiz..

Biz, Endüstriyel Mühendislik, Bina Mekaniği ve otomasyon sistemlerinde anahtar teslim çözümler üretiriz. Konfor Tesisatı ve Endüstriyel Mühendislik bizim uzmanlık alanlarımız.

Sadece en iyi bildiğimiz işi yaparız…

1

UZMAN PERSONEL

1%

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

1

TAMAMLANAN PROJE

Image

TESCİLLİ MARKA

Bilginin sonu olmadığını düşünüyoruz, amacımız; edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi işverenlerimizle paylaşarak ,enerji verimliliği en yüksek ve en az işletme maliyetli sistemler kurmaktır...

MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşterilerimizin bizim için söyledikleri.

DOĞRU MÜHENDİSLİK ÇÖZÜMLERİNİN ADRESİ...